Dogecoin پشتیبانی یک صرافی بزرگ دیگر را دریافت می کند! – اخبار ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یک صرافی بزرگ ارز دیجیتال مستقر در فیلیپین، Coins Pro، Dogecoin (DOGE) را به لیست جفت‌های معاملاتی کریپتو به فیات اضافه کرده است. این اعلامیه روز دوشنبه توسط Coins.ph در توییتر منتشر شد.
بر اساس گزارش‌ها، DOGE اکنون یکی از چندین جفت ارز کریپتو-فیات است که برای تجارت در Coins Pro در دسترس است و کاربران می‌توانند مستقیماً با استفاده از پزو فیلیپین (PHP) با کارمزد پایین، ارزهای دیجیتال را معامله کنند. این صرافی علاوه بر سفارشات بازار، سفارشات پیشنهادی و محدود را نیز ارائه می دهد.
Coins.ph یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در فیلیپین است که در سال 2014 تأسیس شد. این صرافی در اوایل آوریل 2022 توسط Wei Zhou، مدیر مالی سابق بایننس خریداری شد.

خرید ارز دیجیتال 10 هزار تومان!
در صرافی پلاس می توانید تمامی ارزهای دیجیتال را تنها با 10000 تومان معامله کنید!شروع

در سال 2019، Dogecoin در صرافی Binance، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان از نظر حجم معاملات، فهرست شد. همچنین در سال 2021، این میم کوین محبوب به صرافی Coinbase اضافه شد.
با این حال، محبوبیت این ارز دیجیتال در اوایل سال 2021، تا حدی به لطف تأیید رسانه های اجتماعی و افراد مشهوری مانند ایلان ماسک، به شدت افزایش یافت.
افزودن DOGE به جفت‌های معاملاتی Coins Pro، پیشنهادات این پلتفرم را گسترش می‌دهد و گزینه‌های بیشتری را برای تنوع بخشیدن به سبد ارزهای دیجیتال خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.